Commissieleden

De commissie kent naast raadsleden ook commissieleden niet zijnde raadslid. Deze zijn niet rechtstreeks bij de gemeenteraadsverkiezingen gekozen maar ter benoeming voorgedragen door de verschillende fracties. De commissie vergadert onder meer ter voorbereiding van de besluitvorming in de raadsvergadering en brengt over de geagendeerde onderwerpen een advies uit ter behandeling in de raadsvergadering. 

Roulerend voorzitter zijn de volgende raadsleden: de heer A.J.A. (André) Huijbregts (CDA), de heer W.J. (Willem) de Laat (PvdA-GroenLinks), de heer J.P.M. (Paul) van Boxtel (D66) en de heer H.J.M. (Eric) Beex (Eersel Samen Anders).

Register nevenfuncties

M.P.J. (Mario) Sleegers

contactgegevens en taken M.P.J. (Mario) Sleegers
FunctieLid
AdresOdradastraat 12
5521CS  Eersel
Mobiel nummer(06)20234953
E-mailadresmario.sleegers@live.nl
Politieke partijCDA

M.H. (Martijn) Janssen

contactgegevens en taken M.H. (Martijn) Janssen
FunctieLid
AdresHolster 56
5521SC  Eersel
Mobiel nummer(06)48508875
E-mailadresjanssen@schaap.eu
Politieke partijCDA

F. (Frank) Cools

contactgegevens en taken F. (Frank) Cools
FunctieLid
AdresAntwerpsebaan 9
5511 KD  Knegsel
Mobiel nummer(06)50222628
E-mailadresfcools@gmail.com
Politieke partijPvdA-GroenLinks

F.J.M. (Frank) Willemse

contactgegevens en taken F.J.M. (Frank) Willemse
FunctieLid
AdresPostelseweg 36a
5521 RB  Eersel
Mobiel nummer(06)31770256
E-mailadreswillemse_frank@hotmail.com
Politieke partijPvdA-GroenLinks

J.A. (Johan) van Esch

contactgegevens en taken J.A. (Johan) van Esch
FunctieLid
AdresJan Smuldersstraat 36c
5512 AZ  Vessem
Mobiel nummer(06)23693518
E-mailadresesch.vanjohan@telfort.nl
Politieke partijPvdA-GroenLinks

I. (Ivonne) Cune-Noten

contactgegevens en taken I. (Ivonne) Cune-Noten
FunctieLid
AdresNicolaas Sichmansstraat 49a
5521TK  Eersel
Mobiel nummer(06)51127511
E-mailadresi.cune-noten@vvd-eersel.nl
Politieke partijVVD

B. (Bram) van Hoof

contactgegevens en taken B. (Bram) van Hoof
FunctieLid
AdresKempkesveld 10
5513BN  Wintelre
Mobiel nummer(06)13648261
E-mailadresbram.van.hoof@asml.com
Politieke partijVVD

C.E.J. (Karin) Adams-van der Wolde

contactgegevens en taken C.E.J. (Karin) Adams-van der Wolde
FunctieLid
AdresGrandislaan 8
5511 PC  Knegsel
Mobiel nummer(06)43241460
E-mailadresadamskarin@gmail.com
Politieke partijD66

A.P. (Arthur) Westenend

contactgegevens en taken A.P. (Arthur) Westenend
FunctieLid
AdresSteenstraat 117
5521KS  Eersel
Mobiel nummer(06)20243531
E-mailadresa_westenend@hotmail.com
Politieke partijD66

J.B.A.M. (Jan) Reijnders

contactgegevens en taken J.B.A.M. (Jan) Reijnders
FunctieLid
AdresMattheus Eerseliusstraat 24
5521 CJ  Eersel
Mobiel nummer(06)21841781
E-mailadresjan.reijnders@d66eersel.nl
Politieke partijD66

A.H.G. (Regina) Nieboer

contactgegevens en taken A.H.G. (Regina) Nieboer
FunctieLid
AdresDen Daal 2
5521 HC  Eersel
Mobiel nummer(06)13026246
E-mailadresRegina.nieboer@d66eersel.nl
Politieke partijD66

F.J.A. (Frank) de Lau

contactgegevens en taken F.J.A. (Frank) de Lau
FunctieLid
AdresHaver 7
5521 MS  Eersel
Mobiel nummer(06)22384530
E-mailadresfrank.de.lau@d66eersel.nl
Politieke partijD66

J.A.C.J. (John) Fleerakkers

contactgegevens en taken J.A.C.J. (John) Fleerakkers
FunctieLid
AdresAchterhoek 2
5525KP  Duizel
Mobiel nummer(06)50732162
E-mailadresJ.fleerakkers@telfort.nl
Politieke partijKernbeleid

W.M. (Wil) Vermeulen

contactgegevens en taken W.M. (Wil) Vermeulen
FunctieLid
AdresDe Kranenpel 8
5511MC  Knegsel
Mobiel nummer(06)39360943
E-mailadresw.vermeulen35@gmail.com
Politieke partijKernbeleid

A.A.F.J. (Aaron) Bierings

contactgegevens en taken A.A.F.J. (Aaron) Bierings
FunctieLid
AdresHoogstraat 14
5521 NK  Eersel
Mobiel nummer(06)21284253
E-mailadresaaron_bierings@hotmail.com
Politieke partijKernbeleid

T.A.W. (Thomas) Versmissen

contactgegevens en taken T.A.W. (Thomas) Versmissen
FunctieLid
AdresHoogstraat 5
5521NK  Eersel
Mobiel nummer(06)13919126
E-mailadresthomasversmissen@gmail.com
Politieke partijKernbeleid

A.J.J.M. (Arie) van Loon

contactgegevens en taken A.J.J.M. (Arie) van Loon
FunctieLid
AdresWillibrordusstraat 25
5513AB  Wintelre
Mobiel nummer(06)51181759
E-mailadresarie.v.loon@hetnet.nl
Politieke partijKernbeleid